Home Articles Archive Live Scores Contact


Live Scores

Soccer Match Results - 04/15/2024

Argentina: Federal A Tournament
Juventud Antoniana 1 - 0 San Martín Formosa
Defensores de Belgrano 2 - 3 Deportivo Madryn
Independiente Rivadavia 0 - 1 Vélez Sarsfield
Independiente 2 - 2 Talleres de Córdoba
Instituto 1 - 3 River Plate
Argentinos Juniors 3 - 3 Barracas Central
Bolivia: LFPB
Independiente 0 - 1 Aurora
Bulgaria: First League
CSKA 1948 Sofia 2 - 1 Lokomotiv Sofia 1929
Ludogorets 2 - 0 Arda
Cameroon: Elite ONE
Bamboutos 1 - 1 Aigle Royal
Jeunes Fauves 0 - 1 Union Douala
APEJES Academy 1 - 3 PWD
UMS de Loum 2 - 0 Fovu Club
Chile: Primera División
Cobresal 3 - 0 Copiapó
Audax Italiano 2 - 2 Unión La Calera
Colombia: Primera A
Deportivo Pasto 2 - 3 Millonarios
Alianza 0 - 3 La Equidad
Bogotá 1 - 2 Llaneros
Orsomarso 2 - 2 Barranquilla
Denmark: Superliga
Silkeborg 0 - 1 Nordsjælland
Egypt: Premier League
Al Mokawloon 0 - 2 Pyramids
Zamalek 2 - 1 Al Ahly
England: Conference National
Gateshead 2 - 1 Chesterfield
Chelsea 6 - 0 Everton
Estonia: Esiliiga A
FCI Levadia II 3 - 0 Paide II
Finland: Suomen Cup
Atlantis / PM 2 - 1 NJS
Espoon Tikka 0 - 2 PuiU Helsinki
RoPo 0 - 8 SJK
France: Ligue 2
Grenoble Foot 38 0 - 0 Angers SCO
Nancy 3 - 2 Martigues
Georgia: Erovnuli Liga
Samgurali 2 - 3 Iberia 1999
Telavi 0 - 0 Torpedo Kutaisi
Germany: Regionalliga
Paderborn II 4 - 1 Wegberg-Beeck
Ghana: Premier League
Accra Lions 2 - 0 Bibiani Gold Stars
Honduras: Liga Nacional
Vida 0 - 1 Génesis
Hungary: NB II
Vasas 2 - 1 Kozármisleny
Iceland: Úrvalsdeild
Fram 0 - 1 Víkingur Reykjavík
India: Indian Super League
Mohun Bagan 2 - 1 Mumbai City
Indonesia: Liga 1
Persita 3 - 3 Persib
PSS Sleman 4 - 1 Arema
Persikabo 1973 3 - 2 Bali United
Ireland: Premier Division
Bohemians 1 - 0 Dundalk
Italy: Serie A
Atalanta 2 - 2 Hellas Verona
Fiorentina 1 - 1 Genoa
Kenya: KPL
Muhoroni Youth 1 - 2 Shabana
Kyrgyzstan: Top Liga
OshMU Aldier 2 - 1 Ilbirs
Talant 3 - 2 Alga
Latvia: 1. Liga
Rēzekne FA 2 - 2 JFK Ventspils
Lithuania: 1 Lyga
Kauno Žalgiris II 2 - 1 Riteriai
Panevėžys II 2 - 2 Hegelmann II
Mexico: Liga MX
Atlas 2 - 1 Atlético San Luis
Pumas UNAM 1 - 0 León
Juárez 0 - 1 Tijuana
Morocco: Botola Pro
JS Soualem 1 - 1 Renaissance Zemamra
Netherlands: Eerste Divisie
Ajax II 2 - 1 Cambuur
Utrecht II 0 - 2 Den Bosch
Nicaragua: Primera Division
Orgánica Masachapa 1 - 2 Matagalpa
Norway: 1. Division
Kongsvinger 3 - 3 Egersund
Bryne 0 - 1 Levanger
Moss 2 - 1 Ranheim
Sandnes Ulf 2 - 0 Raufoss
Åsane 1 - 1 Sogndal
Mjøndalen 1 - 1 Start
Aalesund 0 - 3 Lyn
Viking II 2 - 1 Jerv
Hødd 2 - 3 Brann II
Vålerenga II 0 - 2 Stjørdals-Blink
Paraguay: Division Profesional
Cerro Porteño 3 - 0 Sportivo Ameliano
Peru: Primera División
Cusco 3 - 2 ADT
Alianza Lima 2 - 0 Atlético Grau
UTC Cajamarca 2 - 0 Los Chankas
Poland: Ekstraklasa
Piast Gliwice 2 - 0 Zagłębie Lubin
Portugal: Primeira Liga
Vizela 0 - 1 Chaves
Romania: Liga I
Rapid Bucureşti 0 - 1 Sepsi
Mioveni 0 - 0 1599 Şelimbăr
Russia: FNL
Neftekhimik 0 - 3 Dynamo Makhachkala
Serbia: Prva Liga
OFK Vršac 2 - 1 Tekstilac Odžaci
Novi Pazar 2 - 2 Radnički Niš
Voždovac 1 - 2 Radnički Kragujevac
Spartak Subotica 1 - 0 Javor
Mladost Lučani 1 - 2 IMT Novi Beograd
Slovenia: 1. SNL
Aluminij 1 - 1 Radomlje
South Africa: PSL
Moroka Swallows 2 - 2 Mamelodi Sundowns
Spain: La Liga
Osasuna 0 - 1 Valencia
Alcorcon 1 - 0 Villarreal II
Sweden: Allsvenskan
Värnamo 0 - 4 Malmö
Häcken 4 - 3 Brommapojkarna
Hammarby 3 - 0 Elfsborg
Örgryte 1 - 2 Brage
Gefle 2 - 2 Degerfors
Turkey: 1. Lig
Erzurumspor FK 0 - 0 Sakaryaspor
Adanaspor 1 - 1 Bodrum FK
Alanyaspor 0 - 4 Galatasaray
Ukraine: Premier League
LNZ Cherkasy 1 - 0 Veres Rivne
Metalist 1925 Kharkiv 1 - 1 Dnipro-1
United Arab Emirates: Arabian Gulf League
Kalba 1 - 0 Al Wahda
Al Wasl 3 - 0 Hatta
Venezuela: Primera División
Academia Puerto Cabello 2 - 3 Metropolitanos
Caracas 2 - 2 UCV

Soccer Betting Options

Soccer Match Results - 04/14/2024

Albania: Superliga
Dinamo City 2 - 0 Erzeni Shijak
Angola: Girabola
Desportivo Lunda-Sul 2 - 0 União de Malanje
Desportivo Huíla 3 - 1 Académica do Lobito
Argentina: Federal A Tournament
Germinal de Rawson 3 - 1 Sansinena
Villa Mitre 3 - 1 Sol de Mayo
Deportivo Santamarina 1 - 1 Kimberley Mar del Plata
Circulo Deportivo 3 - 1 Olimpo
Deportivo Rincón 1 - 0 Cipolletti
Deportivo Camioneros 0 - 2 Ciudad de Bolívar
San Martín Mendoza 1 - 1 Huracán Las Heras
Argentino Monte Maíz 2 - 3 Atenas
Gutiérrez 1 - 0 Estudiantes de San Luis
Gimnasia Concepción 1 - 1 Douglas Haig
El Linqueño 1 - 0 Sportivo Belgrano
Def. de Pronunciamiento 1 - 0 Defensores Belgrano VR
9 de Julio Rafaela 0 - 1 Sportivo Las Parejas
Crucero del Norte 1 - 0 Sarmiento de La Banda
Sol de América 0 - 1 Central Norte
Unión Sunchales 2 - 1 Boca Unidos
San Martín Burzaco 1 - 2 Deportivo Merlo
Colegiales 4 - 0 Cañuelas
Sportivo Italiano 1 - 1 Argentino Quilmes
San Martín San Juan 0 - 0 San Martín Tucumán
Guillermo Brown 0 - 3 Chacarita Juniors
All Boys 1 - 0 Talleres Remedios
Tristán Suárez 1 - 3 Quilmes
Racing Córdoba 1 - 1 Ferro Carril Oeste
Alvarado 0 - 1 Deportivo Maipú
Güemes 1 - 1 Gimnasia Jujuy
Deportivo Morón 0 - 2 Colón
Gimnasia y Tiro 1 - 0 Mitre Santiago d. Estero
Arsenal 0 - 0 San Telmo
Gimnasia La Plata 1 - 2 Banfield
Huracán 4 - 0 Atlético Tucumán
Central Córdoba SdE 0 - 0 San Lorenzo
Sarmiento 0 - 1 Platense
Armenia: Premier League
West Armenia 1 - 0 Shirak
Australia: A-League
Melbourne City 8 - 0 Perth Glory
Tuggeranong United 0 - 3 Cooma Tigers
Canberra Croatia 2 - 4 Gungahlin United
Blacktown City 3 - 1 Central Coast II
Rockdale Ilinden 3 - 2 Sydney Olympic
Western Sydney W. II 6 - 1 St George City FA
APIA Leichhardt 1 - 5 Sydney United
Broadmeadow Magic 2 - 3 Lambton Jaffas
Newcastle Olympic 3 - 1 Charlestown Azzurri
Brisbane Roar II 1 - 1 Peninsula Power
SC Wanderers 0 - 1 Gold Coast Knights
Brisbane Olympic 2 - 0 Rochedale Rovers
Moreton City Excelsior 2 - 4 Lions
Austria: Bundesliga
Hartberg 1 - 3 Sturm Graz
Rapid Vienna 1 - 1 Austria Klagenfurt
Röthis 0 - 0 Hohenems
Rot-Weiß Rankweil 1 - 2 Rheindorf Altach II
Azerbaijan: Premyer Liqa
Sabah 3 - 2 Qarabag
Səbail 3 - 3 Kapaz
Belarus: 1. Division
Torpedo BelAZ II 2 - 3 Slonim
ML Vitebsk 0 - 1 Dinamo Minsk II
Baranovichi 2 - 1 Lokomotiv Gomel
Molodechno 3 - 1 BATE II
Dinamo Brest 3 - 0 Minsk
Naftan 1 - 1 Smorgon
Shakhtyor Soligorsk 1 - 3 Slavia
Belgium: First Division A
Club Brugge 3 - 0 Antwerp
Anderlecht 2 - 1 Union Saint-Gilloise
OH Leuven 2 - 1 Gent
Kortrijk 1 - 2 Sporting Charleroi
Waasland-Beveren 2 - 0 Beerschot
Standard Liège II 1 - 2 RFC Seraing
Patro Eisden 2 - 3 KV Oostende
Bolivia: LFPB
Nacional Potosí 0 - 1 Universitario de Vinto
San Antonio Bulo Bulo 1 - 0 Bolívar
Gualberto Villarroel SJ 0 - 2 The Strongest
Bosnia Herzegovina: Premier Liga
Igman Konjic 1 - 1 Posušje
Željezničar 0 - 0 Sarajevo
Brazil: Serie A
Cruzeiro 3 - 2 Botafogo
Vitória 0 - 1 Palmeiras
Fluminense 2 - 2 RB Bragantino
Vasco da Gama 2 - 1 Grêmio
Corinthians 0 - 0 Atlético Mineiro
São Paulo 1 - 2 Fortaleza
Athletico Paranaense 4 - 0 Cuiabá
Atlético Goianiense 1 - 2 Flamengo
Bulgaria: First League
Beroe 2 - 2 Lokomotiv Plovdiv
Etar VT 0 - 0 Krumovgrad
Chile: Primera B
San Luis 0 - 1 La Serena
San Marcos 0 - 1 Rangers
Unión San Felipe 2 - 3 Deportes Temuco
Deportes Iquique 2 - 3 Universidad Católica
Universidad de Chile 1 - 1 Coquimbo Unido
Ñublense 0 - 2 Palestino
O'Higgins 0 - 0 Huachipato
China: China League One
Heilongjiang Ice City 0 - 0 Jiangxi Lushan
Qingdao Red Lions 2 - 3 Guangxi Pingguo Haliao
Suzhou Dongwu 1 - 0 Shanghai Jiading Huilong
Chongqing Tonglianglong 2 - 1 Guangzhou
Changchun Yatai 1 - 2 Chengdu Rongcheng
Tianjin Jinmen Tiger 0 - 0 Meizhou Hakka
Cangzhou Mighty Lions 3 - 2 Qingdao West Coast
Qingdao Hainiu 2 - 0 Zhejiang
Shanghai Port 4 - 3 Shandong Taishan
Shenzhen Peng City 1 - 1 Wuhan Three Towns
Colombia: Primera A
Deportivo Pereira 0 - 0 Jaguares de Córdoba
Junior 1 - 1 Envigado
Boyacá Chicó 1 - 2 Patriotas Boyacá
Independiente Medellín 1 - 0 Atlético Bucaramanga
Atlético Huila 1 - 0 Real Santander
Cúcuta Deportivo 1 - 1 Rionegro
Real Cartagena 2 - 1 Real Cundinamarca
Costa Rica: Primera División
Santos de Guápiles 0 - 4 Herediano
Pérez Zeledón 0 - 1 Alajuelense
Croatia: 1. HNL
Istra 1961 0 - 2 Rijeka
Hajduk Split 1 - 2 Osijek
Bijelo Brdo 1 - 3 Šibenik
Solin 0 - 1 Vukovar
Croatia Zmijavci 2 - 0 Cibalia
Cyprus: 1. Division
Pafos 0 - 2 APOEL
Aris Limassol 0 - 1 AEK Larnaca
Anorthosis 0 - 2 Omonia Nicosia
Czech Republic: 3. liga
Baník Ostrava II 3 - 0 Hlučín
Znojmo 4 - 0 Tatran Bohunice
Admira Praha 0 - 2 Přeštice
Slavia Praha II 1 - 1 Slavia Karlovy Vary
Táborsko II 1 - 1 Motorlet Praha
Sokol Hostouň 0 - 3 Viktoria Plzeň II
Pardubice II 0 - 3 Sokol Brozany
Zápy 5 - 1 Teplice II
Zlín 1 - 1 Pardubice
Sigma Olomouc 1 - 0 Jablonec
Baník Ostrava 2 - 2 Karviná
Viktoria Plzen 1 - 0 Slavia Prague
Viktoria Žižkov 3 - 2 Hanácká
Varnsdorf 4 - 1 Zbrojovka Brno
Denmark: 1st Division
Fredericia 0 - 2 SønderjyskE
AB 2 - 1 Esbjerg
Thisted 1 - 2 Fremad Amager
AGF 2 - 2 Brøndby
Midtjylland 2 - 2 FC Copenhagen
Lyngby 1 - 1 Hvidovre
Vejle 1 - 2 Randers
Ecuador: Liga Pro
Libertad 0 - 3 Barcelona
Universidad Católica 2 - 2 Independiente Valle
El Nacional 2 - 0 Imbabura
Egypt: Premier League
Ceramica Cleopatra 1 - 1 Al Masry
Ismaily 1 - 1 Modern Future
Arsenal 0 - 2 Aston Villa
Liverpool 0 - 1 Crystal Palace
West Ham United 0 - 2 Fulham
Estonia: Esiliiga A
Viimsi 1 - 1 Elva
JK Tabasalu 3 - 3 Tallinna Kalev II
Vaprus 1 - 3 Flora
Nõmme Kalju 2 - 1 Paide
France: Ligue 1
Olympique Lyonnais 4 - 3 Brest
Clermont 1 - 1 Montpellier
Le Havre 0 - 1 Nantes
Germany: 2. Bundesliga
St. Pauli 3 - 4 Elversberg
Magdeburg 2 - 2 Hamburg
Eintracht Braunschweig 0 - 0 Hannover 96
Jahn Regensburg 1 - 1 1860 München
Freiburg II 1 - 1 Dynamo Dresden
Arminia Bielefeld 1 - 1 Rot-Weiss Essen
Bayer Leverkusen 5 - 0 Werder Bremen
Darmstadt 0 - 1 Freiburg
Sprockhövel 4 - 1 Bövinghausen
Erkenschwick 0 - 2 Sportfreunde Lotte
Sportfreunde Siegen 2 - 0 Preußen Münster II
Gievenbeck 2 - 3 Türkspor Dortmund
Finnentrop / Bamenohl 4 - 2 Eintracht Rheine
Vreden 3 - 1 Victoria Clarholz
ASC Dortmund 3 - 4 Westfalia Rhynern
Brünninghausen 3 - 3 Ennepetal
Wattenscheid 09 2 - 0 Schermbeck
Germania Teveren 1 - 3 Porz
Borussia Freialdenhoven 2 - 2 Frechen
Eintracht Hohkeppel 3 - 0 Vichttal
Hennef 05 1 - 3 Siegburger SV
Bonn-Endenich 1 - 1 Hürth
Blau-Weiß Königsdorf 2 - 1 Fortuna Köln II
Germania Ratingen 3 - 4 Mülheimer
Schonnebeck 5 - 1 Schwarz-Weiß Essen
Homberg 4 - 0 Meerbusch
SC St. Tönis 0 - 1 Hilden
Büderich 1 - 1 Union Frintrop
Blau Weiß Bornreihe 1 - 2 Arminia Hannover
Rotenburger SV 3 - 2 Eilvese
Germania Egestorf 0 - 2 Heeslinger SC
Borussia Hildesheim 3 - 1 Lupo-Martini
Vorsfelde 2 - 2 Schöningen
Hertha Zehlendorf 4 - 1 Eintracht Mahlsdorf
Staaken 2 - 0 Makkabi
Sparta Lichtenberg 6 - 1 Neustrelitz
Union Fürstenwalde 0 - 4 Lichtenberg
Rugenbergen 0 - 3 Altona 93
ETSV Hamburg 3 - 3 Victoria Hamburg
Alsterbrüder 2 - 6 Paloma
Niendorfer TSV 1 - 2 HEBC
Union Tornesch 1 - 1 Concordia
Sasel 4 - 1 Buchholz
Rot-Weiß Walldorf 5 - 2 Baunatal
SC Freital 3 - 1 Krieschow
Germania Halberstadt 2 - 0 Ludwigsfelde
VfL Halle 0 - 0 Motor Marienberg
Auerbach 4 - 1 Magdeburg II
Diefflen 0 - 4 FV Engers 07
Gonsenheim 3 - 1 Wormatia Worms
Oldenburger SV 4 - 4 Lübeck II
VfR Neumünster 2 - 0 Dornbreite Lübeck
Inter Türkspor Kiel 2 - 3 Union Neumünster
Türkspor Augsburg 0 - 1 Kirchanschöring
Vahr-Blockdiek 0 - 9 Werder Bremen II
Hemelingen 1 - 2 Union Bremen
Komet Arsten 1 - 2 TuRa Bremen
Blumenthaler SV 1 - 2 Woltmershausen
Mainz 05 II 1 - 1 Stuttgart II
Hamburger SV II 1 - 1 Phönix Lübeck
Eintracht Norderstedt 0 - 1 BW Lohne
Teutonia Ottensen 3 - 3 St. Pauli II
Bremer SV 1 - 0 Hannover 96 II
Hertha BSC II 1 - 0 Luckenwalde
Hansa Rostock II 2 - 1 Babelsberg
Chemie Leipzig 2 - 2 Carl Zeiss Jena
Ghana: Premier League
Medeama 1 - 0 Legon Cities
Samartex 3 - 2 Berekum Chelsea
Bechem United 3 - 2 RTU
Nations 2 - 2 Bofoakwe Tano
Dreams 2 - 0 Asante Kotoko
Aduana Stars 1 - 0 Heart of Lions
Nsoatreman 1 - 1 Great Olympics
Greece: Super League
Panathinaikos 3 - 1 Lamia
AEK Athens 2 - 0 Aris
Guatemala: Liga Nacional
Antigua GFC 1 - 0 Xelajú
Deportivo Zacapa 2 - 0 Coatepeque
Achuapa 2 - 0 Malacateco
Guastatoya 2 - 0 Comunicaciones
Haiti: Ligue Haïtienne
Real Hope 3 - 1 Racing des Gônaïves
Capoise 1 - 0 FICA
Tempête 1 - 1 Baltimore
Honduras: Liga Nacional
Real España 0 - 1 Victoria
Olancho 1 - 0 Olimpia
Motagua 4 - 0 UPNFM
Hungary: NB I
MTK 1 - 1 Diósgyőr
Zalaegerszeg 2 - 3 Ferencváros
Mezőkövesd 0 - 4 Puskás
Kazincbarcika 0 - 1 Nyíregyháza Spartacus
Ajka 0 - 1 Csákvári TK
Gyirmót 2 - 1 BVSC Zugló
Budafoki MTE 2 - 1 Győri ETO
Szeged-Csanád 2 - 1 Szombathelyi Haladás
MTE 1904 0 - 2 Honvéd
Pécsi MFC 1 - 0 Tiszakécske
Soroksár SC 2 - 0 Siófok
Iceland: Úrvalsdeild
HK 0 - 4 ÍA
Fylkir 0 - 0 Valur
India: Indian Super League
Goa 4 - 1 Chennaiyin
Italy: Serie A
Internazionale 2 - 2 Cagliari
Napoli 2 - 2 Frosinone
Sassuolo 3 - 3 Milan
Venezia 2 - 0 Brescia
Japan: J1 League
Gamba Osaka 2 - 1 Sagan Tosu
Blaublitz Akita 0 - 0 Fagiano Okayama
Yokohama 2 - 0 Fujieda MYFC
Renofa Yamaguchi 4 - 0 Thespa Gunma
Roasso Kumamoto 3 - 3 Ventforet Kofu
Kazakhstan: Cup
Aktobe 1 - 0 Zhetysu
Yelimay Semey 2 - 1 Shakhter Karagandy
Akademiya Ontustik 1 - 2 Kyzyl-Zhar
Taraz 0 - 2 Ordabasy
Kenya: KPL
Posta Rangers 0 - 1 Leopards
Tusker 1 - 3 Talanta
Latvia: 1. Liga
Mārupe 0 - 1 JDFS Alberts
Ogre United 1 - 1 Skanste
AFA Olaine 1 - 3 Rīgas FS II
Valmiera 0 - 1 Liepaja
Lithuania: A Lyga
Džiugas Telšiai 2 - 1 FA Šiauliai
Panevezys 1 - 2 Zalgiris
Kauno Zalgiris 1 - 0 Dainava
Malawi: Super League
Silver Strikers 3 - 1 Bangwe All Stars
FOMO 0 - 3 Mighty Wanderers
Creck 3 - 2 Moyale Barracks
Chitipa United 4 - 1 Karonga United
Mexico: Liga MX
América 5 - 1 Toluca
Monterrey 3 - 3 Tigres UANL
Moldova: Divizia Nationala
Zimbru 1 - 1 Petrocub
Montenegro: First League
Arsenal Tivat 1 - 0 Sutjeska
Morocco: Botola Pro
Olympic Safi 1 - 2 RSB Berkane
Moghreb Tétouan 1 - 1 Ittihad Tanger
Chabab Mohammédia 0 - 2 Raja Casablanca
Netherlands: Eerste Divisie
VVV 0 - 1 Groningen
Fortuna Sittard 0 - 1 Feyenoord
NEC 2 - 2 PEC Zwolle
Heracles 0 - 2 Heerenveen
Utrecht 2 - 1 Go Ahead Eagles
Ajax 2 - 1 Twente
Nicaragua: Primera Division
Sport Sébaco 0 - 3 Walter Ferretti
Real Estelí 1 - 1 Diriangén
UNAN Managua 1 - 1 Deportivo Ocotal
North Macedonia: First League
Rabotnički 2 - 0 Vardar Skopje
Struga 2 - 2 Bregalnica Štip
Shkendija 6 - 1 Sileks
Norway: 1. Division
Valerenga 1 - 3 Stabæk
Notodden 0 - 0 Eik Tønsberg
Arendal 2 - 1 Fløy-Flekkerøy
Kvik Halden 0 - 0 Sotra
Follo 4 - 0 Alta
Kjelsås 3 - 1 Gjøvik-Lyn
Viking 1 - 1 Brann
Tromsø 0 - 1 Haugesund
Molde 2 - 0 Kristiansund
Odd 2 - 2 Sandefjord
Rosenborg 1 - 0 HamKam
Lillestrøm 0 - 5 Bodø / Glimt
Paraguay: Division Profesional
General Caballero JLM 1 - 2 Nacional Asunción
Sportivo Luqueño 0 - 3 Libertad
Peru: Primera División
César Vallejo 3 - 1 Comerciantes Unidos
Melgar 2 - 0 Carlos Mannucci
Sport Boys 1 - 2 Universitario
Poland: Ekstraklasa
Górnik Zabrze 2 - 0 Slask Wroclaw
Jagiellonia Białystok 1 - 3 Cracovia
ŁKS Łódź 3 - 2 Radomiak Radom
Lechia Gdańsk 3 - 1 Nieciecza
Podbeskidzie 1 - 2 Polonia Warszawa
Znicz Pruszków 2 - 3 Tychy
Portugal: Primeira Liga
Arouca 2 - 1 Boavista
Estrela 2 - 2 Rio Ave
Benfica 3 - 0 Moreirense
Portimonense 2 - 2 Casa Pia
Romania: Liga I
CFR Cluj 0 - 1 FCSB
Botoșani 4 - 1 U Craiova 1948
Dinamo Bucureşti 1 - 0 Politehnica Iași
Unirea Slobozia 1 - 1 AS FC Buzău
Russia: FNL
Rodina Moskva 2 - 0 Leningradets
Arsenal Tula 1 - 0 SKA Khabarovsk
Kuban Krasnodar 1 - 2 KAMAZ
Sokol Saratov 0 - 2 Torpedo Moskva
Krylya Sovetov 2 - 0 Rubin Kazan
Fakel 0 - 1 Rostov
Ural 2 - 1 Dinamo Moscow
Orenburg 3 - 1 Nizhny Novgorod
Scotland: Premiership
Ross County 3 - 2 Rangers
Serbia: Prva Liga
Inđija 4 - 0 Radnički Novi Beograd
Metalac GM 4 - 2 RFK Novi Sad
Mladost Novi Sad 3 - 1 Kolubara
Vojvodina 3 - 2 TSC
Cukaricki 3 - 2 Partizan
Napredak 0 - 2 Radnik Surdulica
Red Star Belgrade 3 - 0 Železničar Pančevo
Podbrezová 0 - 2 Spartak Trnava
Slovenia: 1. SNL
Domzale 1 - 3 Olimpija
Bravo 1 - 1 Maribor
Mura 1 - 1 Koper
Dravinja 0 - 2 Beltinci
Dekani 0 - 0 Tolmin
Nafta 3 - 4 Brinje Grosuplje
South Africa: Cup
TS Galaxy 0 - 2 Chippa United
South Korea: K League Classic
Suwon 1 - 0 Daejeon Hana Citizen
Incheon United 1 - 1 Daegu
Busan Transportation 1 - 3 Hwaseong
Yangpyeong 1 - 1 Gangneung City
Ulsan Citizen 0 - 2 Siheung Citizen
Yeoju Citizen 1 - 5 Gyeongju HNP
Spain: La Liga
Athletic Club 1 - 1 Villarreal
Las Palmas 0 - 2 Sevilla
Real Sociedad 2 - 2 Almeria
Granada 2 - 0 Deportivo Alavés
Celta de Vigo II 4 - 1 Lugo
Osasuna II 2 - 0 Sabadell
Unionistas de Salamanca 4 - 1 Barcelona II
Tarazona 1 - 0 Gimnàstic Tarragona
Ponferradina 3 - 0 SD Logroñés
Castellón 3 - 0 Granada II
Atlético Madrid II 0 - 1 Malaga
Recreativo Huelva 1 - 0 Real Madrid II
Antequera 2 - 1 Sanluqueño
Atlético Baleares 0 - 1 Ibiza
Ceuta 4 - 0 Linares Deportivo
Real Murcia 2 - 0 UD Melilla
Albacete 1 - 0 Tenerife
FC Andorra 0 - 2 Eibar
Burgos 2 - 1 Racing Santander
Racing Ferrol 2 - 1 Huesca
Real Zaragoza 1 - 1 Elche
Real Oviedo 1 - 1 Mirandes
Paiosaco 0 - 1 Bergantiños
Arosa 3 - 0 Pontevedra II
Sarriana 1 - 2 UD Ourense
Betanzos 0 - 0 Alondras
Arzúa 0 - 0 Celta de Vigo III
Ibiza Islas Pitiusas 2 - 1 Poblense
Constància 0 - 0 Mallorca II
Binissalem 1 - 2 Manacor
Mercadal 2 - 0 Sóller
Platges Calvià 2 - 1 Llosetense
Olivenza 1 - 2 Jerez
Moralo 4 - 1 Jaraíz
Castuera 2 - 1 Trujillo
Diocesano 0 - 4 CD Coria
Don Benito 3 - 1 Calamonte
Fuente Cantos 1 - 1 Don Álvaro
Villafranca 4 - 1 RCP Valverdeño
Azuaga 2 - 1 Atlético Pueblonuevo
Huesca II 0 - 1 Cuarte
Binéfar 2 - 2 Cariñena
Borja 0 - 1 Ejea
Calamocha 2 - 0 Illueca
Épila 1 - 1 Utrillas
Caspe 2 - 2 Fuentes
Avilés Stadium 1 - 1 Tuilla
Lealtad 3 - 0 Gijón Industrial
Ceares 1 - 0 Barcia
L'Entregu 2 - 1 Real Titánico
Caudal 0 - 0 Colunga
Llanes 1 - 0 Condal
Luarca 0 - 5 Sporting Gijón II
Llanera 3 - 0 Urraca
Praviano 2 - 0 Lenense
Vimenor 2 - 1 Solares
Torina 1 - 1 Tropezón
Villa 2 - 0 Cartes
Derio 2 - 3 Lagun Onak
Basconia 2 - 0 Deusto
Tona 0 - 0 Mollerussa
Rapitenca 1 - 2 Prat
Vilafranca 0 - 0 Badalona II
Montañesa 2 - 0 San Cristóbal
Girona II 3 - 2 L'Hospitalet
Reddis 0 - 2 Olot
Peralada 1 - 2 Grama
Vilassar Mar 1 - 0 Pobla Mafumet
Villarreal III 2 - 1 Ontinyent 1931
Utiel 2 - 0 Rayo Ibense
Levante II 1 - 1 Roda
Burriana 1 - 0 Acero
Castellonense 3 - 3 CF Gandía
Patacona 1 - 1 Jove Español
Almazán 1 - 0 Burgos Promesas
Salamanca UDS 2 - 0 Palencia CF
Real Ávila 2 - 1 Atlético Astorga
Bembibre 2 - 0 Colegios Diocesanos
Becerril Campos 3 - 0 UD Santa Marta
Mirandés II 2 - 1 La Virgen del Camino
Pamplona 1 - 2 Txantrea
Lerinés 0 - 1 Cirbonero
Alesves 0 - 6 Bidezarra
Sevilla III 1 - 2 Utrera
Conil 2 - 1 Pozoblanco
Cabecense 1 - 1 Bollullos
Ceuta II 1 - 2 Xerez Deportivo
Xerez 2 - 0 La Palma
Córdoba II 0 - 3 Coria CF
Atlético Espeleño 3 - 2 Ayamonte
Albacete II 2 - 0 Calvo Sotelo
Marchamalo 1 - 0 La Solana
Huracán Balazote 2 - 2 Socuéllamos
Toledo 2 - 0 Torrijos
Cazalegas 1 - 3 Tarancón
Villarrubia 2 - 1 Quintana
Robledo 2 - 2 Azuqueca
AD Parla 1 - 1 Pozuelo Alarcón
Rayo Vallecano II 0 - 0 Alcorcón II
Móstoles 3 - 2 RSD Alcalá
Tres Cantos 1 - 0 Galapagar
Canillas 2 - 0 Collado Villalba
Villanueva Pardillo 2 - 1 Las Rozas
Colonia Moscardó 1 - 0 Trival Valderas
Málaga City 1 - 0 Mancha Real
Real Jaén 3 - 0 Torre del Mar
Torreperogil 1 - 4 Almería II
Motril 1 - 0 Polideportivo Almería
Huétor Vega 1 - 3 Ciudad de Torredonjimeno
Huétor Tájar 2 - 1 Juventud Torremolinos
Rincón 0 - 3 Maracena
Arenas Armilla 1 - 2 El Ejido
La Cuadra 0 - 0 Teror
Marino 1 - 3 Tenerife II
Atlético Pulpileño 0 - 1 UCAM Murcia II
Cieza 2 - 1 Bullense
El Palmar 2 - 4 Plus Ultra
Muleño 4 - 1 CAP Ciudad de Murcia
Racing Murcia 1 - 4 Lorca Deportiva
Real Murcia II 2 - 0 Alcantarilla
Deportiva Minera 2 - 3 UD Caravaca
La Calzada 3 - 1 Alberite
UD Logroñés II 4 - 0 Arnedo
Oyonesa 3 - 0 Anguiano
Berceo 3 - 2 Haro Deportivo
River Ebro 3 - 0 Racing Rioja
Calahorra II 2 - 0 Vianés
Tedeón 1 - 0 Peña Balsamaiso
Gerena 2 - 0 Ciudad de Lucena
Sweden: Allsvenskan
Norrköping 1 - 0 GAIS
Kalmar 0 - 1 IFK Göteborg
Djurgården 2 - 0 Sirius
Umeå 5 - 2 IF Karlstad
Örebro Syrianska 3 - 2 Friska Viljor
FBK Karlstad 4 - 2 Stocksund
Hammarby Talang 5 - 0 Assyriska
Norrby 1 - 2 Ariana
Torns 1 - 0 Oskarshamns AIK
Trollhättan 1 - 3 Tvååker
Trelleborg 1 - 0 Sandviken
Helsingborg 1 - 1 Utsikten
Switzerland: Challenge League
Wil 0 - 0 Stade Nyonnais
Basel 2 - 1 Servette
Stade-Lausanne-Ouchy 0 - 1 Winterthur
Young Boys 4 - 2 Luzern
Tanzania: Ligi kuu Bara
Namungo 0 - 2 Azam
Singida Big Stars 0 - 3 Young Africans
Tunisia: Ligue 1
Monastir 1 - 1 ES Tunis
Olympique Béja 0 - 0 EGS Gafsa
Turkey: 1. Lig
Şanlıurfaspor 1 - 1 Bandırmaspor
Tuzlaspor 1 - 1 Göztepe
Kocaelispor 2 - 0 Giresunspor
Diyarbekirspor 2 - 2 Beyoğlu Yeni Çarşı
Afyonspor 3 - 0 Ankara Demirspor
Vanspor FK 2 - 1 Altınordu
1461 Trabzon FK 3 - 0 Bucaspor 1928
Kırklarelispor 3 - 0 Serik Belediyespor
Zonguldak Kömürspor 4 - 1 Adıyaman
Kastamonuspor 0 - 1 Amed
Iğdır FK 2 - 2 Belediye Derincespor
Somaspor 2 - 0 Uşak Spor
Fethiyespor 5 - 0 Isparta 32 Spor
Denizlispor 2 - 2 68 Aksaray Belediyespor
İnegölspor 1 - 0 Karaman FK
24 Erzincanspor 0 - 0 Arnavutköy Belediyespor
Hatayspor 0 - 3 İstanbulspor
Pendikspor 2 - 3 Istanbul Basaksehir
Rizespor 3 - 0 Antalyaspor
Fatih Karagümrük 1 - 2 Fenerbahce
Ukraine: Persha Liga
Khust City 1 - 0 Kremin'
FK Metalist Kharkiv 2 - 0 Dinaz Vyshhorod
Polissya 1 - 0 Kolos Kovalivka
Zorya 1 - 0 Chornomorets
Vorskla 0 - 1 Shakhtar Donetsk
USA: MLS
Vancouver Whitecaps 1 - 3 LA Galaxy
Dallas 0 - 0 Seattle Sounders
Sporting KC 2 - 3 Inter Miami
Real Salt Lake 0 - 0 Columbus Crew
SJ Earthquakes 0 - 3 Colorado Rapids
Atlanta United 2 - 2 Philadelphia Union
St. Louis City 1 - 0 Austin
Minnesota United 1 - 2 Houston Dynamo
San Antonio 0 - 0 Orange County SC
El Paso Locomotive 2 - 3 Oakland Roots
Phoenix Rising 1 - 0 Colorado Springs
Sacramento Republic 1 - 1 FC Tulsa
Monterey Bay 3 - 1 Las Vegas Lights
North Carolina 1 - 1 Birmingham Legion
Venezuela: Primera División
Rayo Zuliano 2 - 2 Deportivo La Guaira
Deportivo Táchira 1 - 0 Carabobo
Zimbabwe: Premier Soccer League
TelOne 2 - 3 Yadah
Simba Bhora 1 - 0 Dynamos
Chegutu Pirates 2 - 1 Hwange
CAPS United 1 - 1 Kariba
Arenel Movers 2 - 2 Platinum

Soccer Betting Options

Soccer Match Results - 04/13/2024

Albania: Superliga
Tirana 1 - 0 Kukësi
Skënderbeu Korçë 0 - 1 Teuta Durrës
Angola: Girabola
Petro de Luanda 0 - 1 Sagrada Esperança
Kabuscorp 0 - 0 Wiliete
Recreativo do Libolo 0 - 0 São Salvador

Argentina: Federal A Tournament
Juventud Unida Univ. 2 - 0 Ferro Carril Oeste LP
Excursionistas 2 - 2 Villa Dálmine
UAI Urquiza 1 - 1 Deportivo Laferrere
Dock Sud 3 - 1 Los Andes
Flandria 2 - 1 Midland
Villa San Carlos 0 - 1 Fénix
Argentino Merlo 1 - 4 Deportivo Armenio
Liniers 1 - 0 Comunicaciones
Agropecuario 0 - 0 Estudiantes Caseros
Chaco For Ever 2 - 0 Atlético Rafaela
Almagro 1 - 1 Defensores Unidos
Brown de Adrogué 2 - 3 Atlanta
Temperley 1 - 1 Almirante Brown
Gimnasia Mendoza 2 - 3 Aldosivi
Estudiantes 1 - 0 Boca Juniors
Tigre 0 - 1 Unión
Armenia: Premier League
Urartu 2 - 1 BKMA
Australia: A-League
Brisbane Roar 0 - 2 Newcastle Jets
Western United 0 - 2 Central Coast Mariners
Sydney 2 - 1 Western Sydney Wanderers
Canberra Olympic 7 - 2 Yoogali CT
Monaro Panthers 1 - 2 O'Connor Knights
NWS Spirit 3 - 1 Hills Brumbies
Marconi Stallions 2 - 1 Manly United
St George Saints 2 - 2 Wollongong Wolves
Adamstown Rosebuds 1 - 3 Cooks Hill United
New Lambton 0 - 1 Edgeworth Eagles
Maitland 2 - 0 Lake Macquarie
Valentine 2 - 0 Weston Workers
Brisbane City 2 - 3 Wolves
Gold Coast United 4 - 0 Redlands United
Moreland City 1 - 4 Manningham United Blues
Port Melbourne 3 - 0 Dandenong Thunder
Altona Magic 1 - 0 St. Albans Saints
Hume City 0 - 0 Dandenong City
Stirling Macedonia 4 - 2 Fremantle City
Inglewood United 0 - 5 Floreat Athena
Bayswater City 0 - 3 Perth RedStar
Perth 2 - 1 Balcatta Etna
Olympic Kingsway 6 - 3 Perth Glory II
Western Knights 1 - 1 Armadale
Austria: Bundesliga
Austria Lustenau 0 - 1 Rheindorf Altach
Wolfsberger AC 0 - 1 Austria Vienna
WSG Tirol 2 - 1 Blau-Weiß Linz
Silz / Mötz 3 - 0 SVG Reichenau
Pinzgau Saalfelden 2 - 2 Dornbirner SV
Kufstein 0 - 4 Austria Salzburg
Bischofshofen 3 - 3 Imst
Fach-Donaufeld 1 - 1 Krems
Wiener Viktoria 2 - 2 Wiener SC
Leobendorf 2 - 1 TWL Elektra
Azerbaijan: Premyer Liqa
Neftchi Baku 3 - 0 Araz Naxçıvan
Qəbələ 1 - 2 Turan
Belarus: 1. Division
Energetik-BGU 0 - 1 Bumprom
Volna 3 - 0 Orsha
Niva Dolbizno 0 - 1 Lida
Ostrovets 1 - 0 Shakhtyor Soligorsk II
Gomel 0 - 1 Dinamo Minsk
Torpedo BelAZ 2 - 0 BATE
Dnepr Mogilev 0 - 2 Neman Grodno
Isloch 0 - 2 Arsenal
Belgium: First Division A
Genk 1 - 1 Cercle Brugge
Mechelen 3 - 2 Westerlo
RWDM 3 - 1 AS Eupen
Lierse K 1 - 1 RSC Anderlecht II
Deinze 3 - 2 Lommel
Dender 1 - 4 Zulte-Waregem
Bosnia Herzegovina: Premier Liga
Zvijezda 09 1 - 2 GOŠK Gabela
Zrinjski 1 - 0 Velez
Brazil: Serie A
Internacional 2 - 1 Bahia
Criciúma 1 - 1 Juventude
Bulgaria: First League
Cherno more 3 - 1 Levski Sofia
Slavia Sofia 3 - 1 Hebar 1918
Marek 1 - 1 Dunav ot Ruse
Maritsa Plovdiv 0 - 2 Septemvri Sofia
Belasitsa 2 - 0 Strumska slava
Bdin 2 - 3 Montana
Chernomorets Burgas 2 - 0 Chernomorets Balchik
Yantra 2019 1 - 2 Lovech
Sportist Svoge 1 - 0 Ludogorets II
Chile: Primera B
Santiago Morning 0 - 1 Deportes Antofagasta
Santiago Wanderers 1 - 1 Barnechea
Deportes Santa Cruz 3 - 0 Universidad Concepción
Unión Española 4 - 2 Everton
China: China League One
Yanbian Longding 1 - 0 Shijiazhuang Gongfu
Dalian Yingbo 3 - 2 Liaoning Tieren
Nanjing City 0 - 0 Foshan Nanshi
Yunnan Yukun 2 - 0 Wuxi Wugou
Henan 1 - 1 Nantong Zhiyun
Shanghai Shenhua 1 - 1 Beijing Guoan
Colombia: Primera A
Deportivo Cali 1 - 1 América de Cali
Independiente Santa Fe 0 - 0 Atlético Nacional
Fortaleza CEIF 2 - 0 Once Caldas
Boca Juniors de Cali 2 - 0 Tigres
Unión Magdalena 2 - 0 Atlético
Costa Rica: Primera División
Cartaginés 3 - 1 San Carlos
Municipal Liberia 1 - 0 Guanacasteca
Municipal Grecia 0 - 1 Deportivo Saprissa
Puntarenas 2 - 1 Sporting San José
Croatia: 1. HNL
Varaždin 0 - 2 Lokomotiva Zagreb
HNK Gorica 0 - 2 Dinamo Zagreb
Orijent 1919 0 - 1 Zrinski Osječko
Dugopolje 1 - 3 Sesvete
Cyprus: 1. Division
Nea Salamis 0 - 2 Apollon
Karmiotissa 2 - 1 Doxa
Ethnikos Achna 6 - 2 AE Zakakiou
Czech Republic: 3. liga
Třinec 2 - 0 Zlín II
Frýdek-Místek 2 - 0 Slovácko II
Hodonín 2 - 1 Uničov
Uherský Brod 1 - 1 Start Brno
Frýdlant 2 - 0 Slovan Rosice
Blansko 2 - 1 Hranice
Jiskra Domažlice 0 - 2 Dukla Praha II
České Budějovice II 2 - 1 Loko Vltavín
Králův Dvůr 3 - 0 Povltava FA
Přepeře 0 - 2 Slovan Velvary
Sparta Kolín 1 - 0 Mladá Boleslav II
Sokol Živanice 5 - 1 Chlumec nad Cidlinou
Baník Souš 2 - 2 Slovan Liberec II
Jablonec II 1 - 2 Hradec Králové II
Bohemians 1905 1 - 3 Sparta Prague
Mladá Boleslav 1 - 2 Teplice
České Budějovice 3 - 2 Slovan Liberec
Hradec Králové 1 - 0 Slovacko
Líšeň 0 - 0 Dukla Praha
Prostějov 2 - 1 Táborsko
Vyškov 1 - 0 Chrudim
Denmark: 1st Division
Helsingør 2 - 2 Hillerød
Kolding 0 - 0 Vendsyssel
Middelfart 0 - 2 Aarhus Fremad
FA 2000 3 - 2 Skive
Brabrand 0 - 1 HIK
Ecuador: Liga Pro
Deportivo Cuenca 3 - 3 Aucas
Emelec 2 - 0 Cumbayá
Mushuc Runa 1 - 2 Técnico Universitario
Macará 0 - 0 Orense
England: Championship
Birmingham City 3 - 0 Coventry City
Bristol City 1 - 1 Huddersfield Town
Hull City 3 - 0 Queens Park Rangers
Ipswich Town 1 - 1 Middlesbrough
Leeds United 0 - 1 Blackburn Rovers
Millwall 3 - 1 Cardiff City
Preston North End 0 - 1 Norwich City
Sheffield Wednesday 1 - 1 Stoke City
Southampton 3 - 2 Watford
Swansea City 1 - 0 Rotherham United
West Bromwich Albion 0 - 1 Sunderland
Fylde 0 - 2 Southend United
Aldershot Town 0 - 3 Boreham Wood
Bromley 3 - 0 Solihull Moors
Ebbsfleet United 0 - 2 Altrincham
Halifax Town 0 - 2 Barnet
Hartlepool United 1 - 1 Dagenham & Redbridge
Kidderminster Harriers 0 - 1 Eastleigh
Maidenhead United 2 - 1 Gateshead
Oxford City 0 - 0 Oldham Athletic
Rochdale 1 - 1 Dorking Wanderers
Wealdstone 1 - 0 Chesterfield
York City 2 - 0 Woking
Barnsley 2 - 2 Reading
Cambridge United 1 - 1 Charlton Athletic
Carlisle United 0 - 1 Blackpool
Cheltenham Town 1 - 3 Bristol Rovers
Derby County 3 - 0 Leyton Orient
Fleetwood Town 2 - 0 Northampton Town
Lincoln City 1 - 2 Wigan Athletic
Oxford United 5 - 0 Peterborough United
Port Vale 2 - 4 Exeter City
Shrewsbury Town 0 - 2 Wycombe Wanderers
Stevenage 1 - 2 Burton Albion
Bolton Wanderers 1 - 1 Portsmouth
Crawley Town 2 - 3 Colchester United
Crewe Alexandra 0 - 3 Grimsby Town
Doncaster Rovers 4 - 0 Accrington Stanley
Gillingham 3 - 0 Barrow
Harrogate Town 2 - 2 Sutton United
Milton Keynes Dons 1 - 4 Mansfield Town
Newport County 1 - 2 Tranmere Rovers
Salford City 1 - 2 Bradford City
Stockport County 2 - 0 Morecambe
Swindon Town 3 - 2 AFC Wimbledon
Walsall 1 - 3 Notts County
Wrexham 6 - 0 Forest Green Rovers
AFC Bournemouth 2 - 2 Manchester United
Brentford 2 - 0 Sheffield United
Burnley 1 - 1 Brighton & Hove Albion
Manchester City 5 - 1 Luton Town
Newcastle United 4 - 0 Tottenham Hotspur
Nottingham Forest 2 - 2 Wolverhampton Wanderers
Estonia: Esiliiga A
FC Tallinn 2 - 4 Flora II
Laagri 0 - 0 Tartu Welco
Tammeka 1 - 2 Kuressaare
FCI Levadia 2 - 0 Nõmme United
Trans 2 - 2 Tallinna Kalev
Finland: Kakkonen
JS Hercules 0 - 1 Kraft
OPS 1 - 1 TP-47
SJK Akatemia II 1 - 0 JPS
GrIFK 2 - 1 PEPO
Futura 1 - 1 MyPa
Reipas 1 - 3 Kiffen
SexyPöxyt 1 - 2 HJS
Inter Turku II 4 - 3 VJS
Ilves 4 - 6 Gnistan
Mariehamn 2 - 2 KuPS
SalPa 0 - 3 JIPPO
KTP 4 - 0 MP
TPS 0 - 2 Jaro
PK-35 3 - 0 KäPa
SJK Akatemia 2 - 1 JäPS
KPV 2 - 1 RoPS
EPS 0 - 1 OLS
PKKU 0 - 3 JJK
VIFK 0 - 4 KuPS Akatemia
Klubi-04 4 - 1 Jazz
France: Ligue 1
Strasbourg 3 - 1 Reims
Rennes 1 - 2 Toulouse
Concarneau 0 - 0 Amiens SC
Ajaccio 2 - 0 Saint-Etienne
Bordeaux 2 - 3 Bastia
Caen 1 - 0 Rodez
Valenciennes 1 - 4 Pau
Laval 0 - 3 Annecy
Troyes 1 - 2 Paris FC
Dunkerque 0 - 1 Guingamp
Quevilly-Rouen Métropole 4 - 3 Auxerre
Germany: 2. Bundesliga
Schalke 04 2 - 0 Nürnberg
Paderborn 1 - 1 Karlsruhe
Holstein Kiel 4 - 0 Osnabrück
Wehen Wiesbaden 0 - 2 Fortuna Dusseldorf
Ulm 2 - 0 Preußen Münster
Verl 3 - 1 Erzgebirge Aue
Borussia Dortmund II 1 - 1 Ingolstadt
Unterhaching 4 - 1 Lübeck
Saarbrücken 4 - 1 Sandhausen
Viktoria Köln 4 - 2 Hallescher FC
Bayern Munich 2 - 0 Koln
RB Leipzig 3 - 0 Wolfsburg
Mainz 05 4 - 1 Hoffenheim
Borussia M'gladbach 1 - 2 Borussia Dortmund
Bochum 1 - 1 Heidenheim
Stuttgart 3 - 0 Eintracht Frankfurt
SF Hamborn 2 - 1 Union Nettetal
Backnang 6 - 2 Offenburger FV
Göppinger SV 2 - 0 Ravensburg
Villingen 2 - 0 Essingen
Oberachern 0 - 5 Nöttingen
VfR Mannheim 1 - 0 Bietigheim-Bissingen
Reutlingen 2 - 1 Denzlingen
Mutschelbach 1 - 4 FC Holzhausen
Hollenbach 1 - 1 Normannia Gmünd
Atlas Delmenhorst 2 - 0 Eintracht Celle
Ramlingen / Ehlershausen 2 - 0 Meppen II
VfL Oldenburg 1 - 2 Kickers Emden
Tennis Borussia 0 - 5 Tasmania Berlin
RSV Eintracht 2 - 2 Anker Wismar
Rostocker FC 1 - 4 Optik Rathenow
Dassendorf 3 - 4 Halstenbek-Rellingen
Türkiye Wilhelmsburg 7 - 4 Düneberg
Waldgirmes 0 - 0 Hünfelder SV
Weidenhausen 3 - 0 Fernwald
FC Gießen 3 - 0 Eintracht Stadtallendorf
Dietkirchen 3 - 3 SV Steinbach
Bayern Alzenau 3 - 0 Türk Gücü Friedberg
1960 Hanau 1 - 3 1905 Marburg
FC 1906 Erlensee 0 - 3 Eddersheim
FC Grimma 0 - 0 Plauen
Arnstadt 2 - 3 Einheit Wernigerode
Union Sandersdorf 4 - 2 Einheit Rudolstadt
Auersmacher 3 - 1 Alemannia Waldalgesheim
Pirmasens 3 - 0 Rot-Weiß Koblenz
Dudenhofen 1 - 2 Cosmos Koblenz
Karbach 3 - 0 Quierschied
Pfeddersheim 2 - 1 Baumholder
Bitburg 1 - 2 Morlautern
Bordesholm 3 - 2 TSB Flensburg
Nordmark Satrup 1 - 2 Eckernförder SV
Preußen Reinfeld 1 - 1 Eichede
Hohenwestedt 2 - 0 Weiche Flensburg II
Todesfelde 2 - 2 Heider SV
Ingolstadt II 3 - 3 Bayern Hof
ASV Neumarkt 4 - 0 ATSV Erlangen
Coburg 0 - 2 Cham
Deisenhofen 0 - 1 Schwaben Augsburg
Pipinsried 1 - 3 Heimstetten
Dachau 1 - 0 Garching
Landsberg 1 - 2 Sonthofen
Gundelfingen 0 - 1 Ismaning
Nördlingen 1 - 1 Erlbach
Kottern 0 - 0 1860 München II
BTS Neustadt 2 - 1 OSC Bremerhaven
Brinkumer SV 2 - 1 Aumund-Vegesack
Vatan Sport Bremen 2 - 4 ESC Geestemünde
Aalen 2 - 3 Schott Mainz
Eintracht Frankfurt II 5 - 0 Barockstadt Fulda-Lehn.
Balingen 0 - 5 Hoffenheim II
Koblenz 0 - 1 SGV Freiberg
Hessen Kassel 1 - 0 Astoria Walldorf
TSV Steinbach 0 - 2 FSV Frankfurt
Meppen 3 - 1 Havelse
Holstein Kiel II 1 - 1 Jeddeloh
Spelle-Venhaus 3 - 3 VfB Oldenburg
Chemnitzer FC 1 - 3 Altglienicke
Viktoria Berlin 3 - 1 BFC Dynamo
Rot-Weiß Erfurt 0 - 1 Lokomotive Leipzig
Wuppertaler SV 3 - 0 Gütersloh
Fortuna Düsseldorf II 0 - 0 Düren Merzenich
Fortuna Köln 0 - 1 1. FC Bocholt
Alemannia Aachen 3 - 0 Rot Weiss Ahlen
Wiedenbrück 3 - 1 Köln II
Lippstadt 08 1 - 5 Schalke 04 II
Rot-Weiß Oberhausen 0 - 0 Borussia M'gladbach II
Augsburg II 3 - 0 Ansbach
Schweinfurt 0 - 2 Illertissen
Würzburger Kickers 4 - 0 Türkgücü München
Nürnberg II 2 - 1 Wacker Burghausen
Schalding-Heining 1 - 2 Greuther Fürth II
Vilzing 3 - 1 Buchbach
Ghana: Premier League
Hearts of Oak 3 - 1 Karela United
Greece: Super League
Volos NFC 2 - 2 Atromitos
Kifisia 0 - 1 Panaitolikos
Panserraikos 2 - 2 OFI
PAS Giannina 0 - 1 Asteras Tripolis
Guatemala: Liga Nacional
Municipal 1 - 0 Xinabajul
Mixco 0 - 0 Cobán Imperial
Real Sociedad 1 - 2 Marathón
Hungary: NB I
Debrecen 1 - 0 Kecskemét
Kisvárda 4 - 1 Újpest
Paks 1 - 2 Fehérvár
Iceland: Úrvalsdeild
Breidablik 4 - 0 Vestri
KA 2 - 3 FH
India: I-League
Real Kashmir 1 - 4 Namdhari
Mohammedan 1 - 3 Delhi FC
Sreenidi Deccan 3 - 2 Shillong Lajong
NorthEast United 3 - 0 Odisha
Ireland: First Division
Longford Town 0 - 3 Bray Wanderers
Italy: Serie A
Bologna 0 - 0 Monza
Lecce 1 - 0 Empoli
Torino 0 - 0 Juventus
Como 2 - 1 Bari
Cosenza 1 - 1 Palermo
Cremonese 1 - 2 Ternana
Lecco 1 - 0 Reggiana
Parma 2 - 0 Spezia
Pisa 3 - 1 FeralpiSalò
Sampdoria 0 - 1 Südtirol
Japan: J1 League
Yokohama F. Marinos 2 - 2 Shonan Bellmare
Albirex Niigata 1 - 1 Consadole Sapporo
Júbilo Iwata 0 - 1 Nagoya Grampus
Avispa Fukuoka 1 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers 1 - 0 Kyoto Sanga
Machida Zelvia 1 - 2 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 1 - 0 Kawasaki Frontale
Tokyo Verdy 2 - 2 Tokyo
Vegalta Sendai 2 - 0 Montedio Yamagata
Mito Hollyhock 2 - 2 Tochigi
JEF United 1 - 1 Oita Trinita
V-Varen Nagasaki 6 - 1 Tokushima Vortis
Iwaki 2 - 3 Shimizu S-Pulse
Ehime 2 - 2 Kagoshima United
Kazakhstan: Cup
Kaisar 0 - 3 Tobol
Zhenys 0 - 1 Astana
Kairat 3 - 0 Turan Turkistan
Atyrau 6 - 0 SD Family
Kenya: KPL
Nzoia Sugar 1 - 3 Gor Mahia
Sofapaka 1 - 1 Ulinzi Stars
Bandari 1 - 1 Bidco United
KCB 0 - 1 Police
Homeboyz 1 - 1 Kariobangi Sharks
Nairobi City Stars 3 - 0 Murang'a SEAL
Latvia: 1. Liga
Valmiera II 3 - 1 Tukums II
Smiltene 0 - 2 Leevon / PPK
Riga FC II 0 - 1 Super Nova
Grobiņas/LFS 3 - 0 Metta
FS Jelgava 0 - 0 Auda
Lithuania: 1 Lyga
Garliava 1 - 2 Babrungas
Minija 0 - 0 Tauras
Ekranas 2 - 4 Neptūną Klaipėda
FA Šiauliai II 1 - 5 Be1 NFA
BFA 2 - 1 Nevėžis
TransINVEST Vilnius 0 - 1 Banga
Suduva 0 - 1 Hegelmann
Malawi: Super League
Nyasa Big Bullets 0 - 0 Mighty Tigers
MAFCO 1 - 1 Kamuzu Barracks
Mzuzu City Hammers 2 - 1 Baka City
CIVO United 3 - 0 Dedza Dynamos
Mexico: Ascenso MX
Alebrijes de Oaxaca 3 - 3 Atlético Morelia
Querétaro 0 - 2 Mazatlán
Necaxa 2 - 0 Santos Laguna
Puebla 0 - 1 Cruz Azul
Pachuca 0 - 1 Guadalajara
Moldova: Divizia Nationala
Sheriff 2 - 0 CSF Bălți
Dacia-Buiucani 1 - 4 Milsami
Spartanii Selemet 2 - 1 Speranța Drochia
Saksan 0 - 1 Floreşti
Montenegro: First League
Mornar 5 - 1 Mladost DG
Petrovac 2 - 1 Decic
Buducnost 3 - 1 Rudar
Jedinstvo 2 - 0 Jezero
Morocco: Botola Pro
Maghreb Fès 0 - 1 Youssoufia Berrechid
FUS Rabat 1 - 1 UTS Rabat
Wydad Casablanca 0 - 1 FAR Rabat
Hassania Agadir 2 - 2 Mouloudia Oujda
Netherlands: Eredivisie
PSV 6 - 0 Vitesse
Almere City 2 - 3 Sparta Rotterdam
AZ 3 - 2 RKC Waalwijk
ACV 0 - 3 Scheveningen
Excelsior Maassluis 2 - 0 Rijnsburgse Boys
Lisse 0 - 1 ADO '20
HHC 1 - 3 De Treffers
AFC 3 - 1 Sparta Rotterdam II
Kozakken Boys 0 - 3 Spakenburg
Katwijk 3 - 1 Koninklijke HFC
Almere City II 3 - 3 GVVV
Noordwijk 0 - 0 Quick Boys
Nicaragua: Primera Division
Municipal Jalapa 1 - 2 Managua
North Macedonia: First League
Akademija Pandev 1 - 0 Voska Sport
Shkupi 3 - 1 Makedonija GjP
KF Gostivari 2 - 1 Tikvesh
Ohrid Lihnidos 2 - 2 Novaci
Belasica 1 - 1 Kamenica Sasa
Osogovo 1 - 3 Detonit Plachkovica
Pobeda 0 - 1 Kozhuf Gevgelija
Bashkimi Kumanovo 5 - 1 Karaorman Struga
Teteks 1 - 2 Vardar Negotino
Besa Dobërdoll 2 - 1 Skopje
Pelister 3 - 0 Aresimi
Northern Ireland: Championship 1
Dundela 1 - 3 Bangor
Institute 0 - 2 Annagh United
Portadown 3 - 1 H&W Welders
Ards 1 - 1 Newington
Ballyclare Comrades 4 - 0 Knockbreda
Ballinamallard United 2 - 0 Dergview
Coleraine 2 - 1 Glentoran
Larne 8 - 1 Cliftonville
Loughgall 3 - 1 Glenavon
Newry City 0 - 2 Dungannon Swifts
Carrick Rangers 2 - 1 Ballymena United
Norway: 2. Division
Ørn Horten 2 - 0 Brattvåg
Lysekloster 1 - 3 Vard
Junkeren 2 - 5 Grorud
Strindheim 0 - 3 Skeid
Ullensaker / Kisa 1 - 2 Strømmen
Tromsdalen 3 - 0 Eidsvold
Fredrikstad 2 - 2 Sarpsborg 08
Paraguay: Division Profesional
Olimpia 2 - 1 Tacuary
Sportivo Trinidense 1 - 2 2 de Mayo
Peru: Primera División
Alianza Atlético 2 - 0 Unión Comercio
Poland: Ekstraklasa
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Lech Poznań
Rakow Czestochowa 1 - 1 Legia Warsaw
Stal Mielec 0 - 0 Widzew Łódź
GKS Katowice 1 - 3 Odra Opole
Wisła Płock 1 - 1 Wisła Kraków
Chrobry Głogów 0 - 0 Miedź Legnica
Portugal: Primeira Liga
Vitoria Guimaraes 1 - 1 Farense
Estoril 0 - 1 Sporting Braga
Porto 2 - 2 Famalicão
Romania: Liga I
Voluntari 1 - 1 Oţelul
Universitatea Cluj 1 - 2 Petrolul 52
Unirea Dej 2 - 0 Dumbrăviţa
CSM Reşiţa 2 - 1 Metaloglobus
Alexandria 0 - 2 Argeș
CSA Steaua Bucureşti 4 - 1 Progresul Spartac
Viitorul P. Târgu Jiu 1 - 0 Chindia Târgovişte
Concordia Chiajna 3 - 2 Slatina
Csikszereda 2 - 1 Corvinul Hunedoara
CSM Bacău 0 - 2 FC Bacău
Ştiinţa Miroslava 2 - 2 Bucovina Rădăuţi
Victoria Carei 1 - 1 Minaur Baia Mare
Olimpia MCMXXI 2 - 1 Minerul Ocna Dej
CSM Olimpia Satu Mare 2 - 1 Sighetu Marmaţiei
Crişul Sântandrei 1 - 2 SCM Zalău
Dacia Unirea Brăila 0 - 0 Viitorul Şuţeşti
Hamangia Baia 1 - 3 Râmnicu Sărat
Voința Limpeziș 0 - 3 Viitorul Ianca
Focşani 2 - 2 Unirea Braniştea
Sporting Lieşti 1 - 3 Metalul Buzău
Gloria Băneasa 4 - 3 Voluntari II
Axiopolis 1 - 0 Recolta Gheorghe Doja
Agricola Borcea 0 - 5 Afumaţi
Flacăra Moreni 3 - 0 Păuleşti
Plopeni 2 - 0 Pucioasa
Popești-Leordeni 2 - 2 Dunărea 2020 Giurgiu
Blejoi 2 - 0 CS Dinamo București
Târgu Secuiesc 1 - 1 Municipal Braşov
Viitorul Curiţa 2 - 0 Ciucaş Tărlungeni
Olimpic Zărneşti 0 - 2 Kids Tâmpa Braşov
Olimpic Cetate 1 - 2 Muscelul Câmpulung Elite
Oltul Curtişoara 7 - 2 Petrolul Potcoava
Filiaşi 3 - 3 CSM Deva
Viitorul Şimian 2 - 0 Ghiroda şi Giarmata Vii
Șoimii Lipova 2 - 2 Ineu
Gloria Lunca Teuz Cermei 2 - 3 Socodor
SSU Poli Timişoara 2 - 2 Phoenix Buziaș
Peciu Nou 0 - 3 Bihor Oradea
ACS Mediaş 2022 2 - 0 Universitatea Alba Iulia
Unirea Ungheni 3 - 1 Gloria Bistriţa
Russia: FNL
Khimki 0 - 1 Shinnik
Yenisey 4 - 1 Alaniya Vladikavkaz
Volgar Astrakhan 1 - 2 Tyumen
Chernomorets 0 - 0 Akron
Sochi 1 - 0 Spartak Moscow
Krasnodar 1 - 2 Zenit
Lokomotiv Moscow 3 - 3 CSKA Moscow
Akhmat Grozny 1 - 7 Baltika
Scotland: Championship
Airdrieonians 2 - 1 Dunfermline Athletic
Ayr United 5 - 0 Arbroath
Queen's Park 0 - 1 Inverness CT
Raith Rovers 0 - 0 Partick Thistle
Alloa Athletic 0 - 0 Montrose
Annan Athletic 4 - 2 Cove Rangers
Hamilton Academical 0 - 2 Falkirk
Kelty Hearts 1 - 0 Stirling Albion
Queen of the South 2 - 0 Edinburgh City
Dumbarton 1 - 0 Clyde
East Fife 1 - 4 Bonnyrigg Rose
Peterhead 2 - 1 Forfar Athletic
Stenhousemuir 1 - 1 Elgin City
Spartans 0 - 0 Stranraer
Aberdeen 0 - 0 Dundee
Celtic 3 - 0 St. Mirren
Hearts 4 - 2 Livingston
Motherwell 1 - 1 Hibernian
St. Johnstone 0 - 2 Kilmarnock
Serbia: Prva Liga
Jedinstvo Ub 2 - 0 Dubočica
GFK Sloboda Užice 1 - 1 Grafičar
Mačva Šabac 1 - 1 OFK Beograd
Smederevo 1924 1 - 1 Radnički Sr. Mitrovica
Slovakia: Super Liga
Slovan Bratislava 0 - 0 DAC 1904
Dukla Banská Bystrica 0 - 1 Zemplín Michalovce
FC Košice 1 - 2 Skalica
Trenčín 4 - 0 Zlaté Moravce
Slovenia: 1. SNL
Rogaška 1 - 2 Celje
Gorica 0 - 0 Triglav
Ilirija 3 - 1 Fužinar
Bistrica 1 - 1 Primorje
South Africa: Cup
Stellenbosch 4 - 0 SuperSport United
AmaZulu 2 - 4 Orlando Pirates
South Korea: K League Classic
Jeonbuk Motors 2 - 1 Gwangju
Seoul 2 - 4 Pohang Steelers
Ulsan 4 - 0 Gangwon
Jeju United 0 - 2 Gimcheon Sangmu
Daegu II 0 - 4 Daejeon Korail
Pocheon 1 - 1 Changwon City
Gimhae City 1 - 0 Paju Citizen
Mokpo City 2 - 2 Chuncheon
Spain: La Liga
Atletico Madrid 3 - 1 Girona
Mallorca 0 - 1 Real Madrid
Cadiz 0 - 1 Barcelona
Rayo Vallecano 0 - 0 Getafe
Fuenlabrada 0 - 1 Rayo Majadahonda
Cultural Leonesa 3 - 1 Real Sociedad B
Sestao River 3 - 1 Real Unión
Teruel 1 - 3 Deportivo La Coruña
Cornellà 1 - 2 Arenteiro
Córdoba 0 - 1 Alcoyano
San Fernando CD 1 - 1 Intercity
Mérida 3 - 1 Algeciras
Levante 1 - 2 Amorebieta
Sporting Gijon 1 - 0 FC Cartagena
Real Valladolid 1 - 0 Eldense
Silva 2 - 1 Somozas
Estradense 0 - 2 Atlético Arteixo
Polvorín 2 - 3 Viveiro
Barbadás 1 - 2 Rápido Bouzas
Collerense 1 - 0 Portmany
Arenal 0 - 1 Alaior
Inter Manacor 0 - 7 Santanyí
Felanitx 2 - 0 Alcúdia
Belchite 97 0 - 0 Atlético Monzón
Fraga 2 - 1 Almudévar
Ebro 3 - 1 CDJ Tamarite
Laredo 2 - 0 Escobedo
Atlético Mineros 0 - 3 Guarnizo
Colindres 0 - 3 Sámano
Revilla 4 - 0 Velarde
Bezana 1 - 0 Atlético Albericia
Naval 3 - 1 Castro
Urduliz 0 - 1 Touring
San Ignacio 5 - 0 Padura
Beasain 1 - 0 Pasaia KE
Portugalete 0 - 0 Vitoria
Anaitasuna 1 - 2 Durango
Aurrerá Ondarroa 1 - 0 Leioa
Añorga 1 - 2 Deportivo Alavés III
L'Escala 4 - 2 Castelldefels
Elche II 8 - 0 Silla
Atzeneta 2 - 1 Castellón II
Torrellano 3 - 2 Soneja
Cristo Atlético 1 - 1 Cultural Leonesa II
Villaralbo 0 - 1 Atlético Tordesillas
Laguna de Duero 2 - 0 Ponferradina II
Peña Sport 1 - 1 Subiza
Beti Onak 3 - 3 Lagunak
Oberena 1 - 2 Huarte
Avance Ezcabarte 2 - 0 Cantolagua
Beti Kozkor 0 - 1 Cortes
Burladés 0 - 1 Ardoi
Cartaya 2 - 2 Puente Genil
Villacañas 3 - 0 San Clemente
Conquense 1 - 0 Atlético Tomelloso
Real Madrid III 3 - 0 Torrejón
Paracuellos Antamira 1 - 1 Leganés II
Málaga II 3 - 0 Atlético Melilla
Tamaraceite 1 - 2 San Bartolomé
Santa Úrsula 1 - 1 Lanzarote
Herbania 2 - 0 Atlético Victoria
Unión Sur Yaiza 2 - 1 Gran Tarajal
Balsicas Atlético 2 - 1 Unión Molinense
Montecasillas 3 - 1 Algar
Comillas 0 - 2 Alfaro
Casalarreina 1 - 0 Varea
Sweden: Allsvenskan
Mjällby 1 - 1 AIK
Västerås SK 0 - 1 Halmstad
Piteå 2 - 1 AFC Eskilstuna
Stockholm Inter 2 - 1 Karlberg
Vasalund 3 - 0 Täby
Nordic United 4 - 0 Sollentuna
Onsala 2 - 3 Ljungskile
Ängelholm 2 - 1 Rosengård
Jönköpings Södra 1 - 2 Falkenberg
Torslanda 0 - 1 Olympic
Landskrona 2 - 1 Oddevold
Varberg 2 - 0 Östersunds FK
Switzerland: Challenge League
Baden 0 - 3 Sion
Thun 1 - 0 Bellinzona
Grasshoppers 0 - 1 Lugano
Lausanne-Sport 1 - 0 Zürich
St.Gallen 5 - 1 Yverdon Sport
Tanzania: Ligi kuu Bara
Tabora United 1 - 1 JKT Tanzania
Geita Gold 2 - 2 Mtibwa Sugar
Kagera Sugar 1 - 1 Dodoma Jiji
Ihefu 1 - 1 Simba
Tunisia: Ligue 1
Club Africain 0 - 0 Stade Tunisien
CS Sfaxien 0 - 0 Etoile du Sahel
Marsa 2 - 1 Ben Guerdane
Métlaoui 1 - 0 Soliman
Tataouine 1 - 0 Bizertin
Turkey: 1. Lig
Ankara Keçiörengücü 2 - 1 Gençlerbirliği
Boluspor 1 - 0 Ümraniyespor
Altay 1 - 3 Çorum FK
Karacabey Belediyespor 4 - 1 Ankaraspor
Yeni Mersin İY 4 - 0 Nazilli Belediyespor
Esenler Erokspor 5 - 1 Bursaspor
Sarıyer 2 - 0 Düzcespor
Menemen 0 - 1 İskenderunspor
Adana Demirspor 0 - 0 Kayserispor
Besiktas 1 - 1 Samsunspor
Ankaragücü 3 - 1 Gaziantep FK
Kasımpaşa 0 - 2 Konyaspor
Ukraine: Persha Liga
Inhulets' 1 - 0 Epitsentr Dunayivtsi
Viktoriya Sumy 0 - 1 Prykarpattia
Podillya Khmelnytskyi 3 - 1 Metalurh Zaporizhya
Bukovyna 1 - 1 Hirnyk-Sport
Nyva Ternopil 0 - 0 Chernihiv
Obolon' Kyiv 1 - 1 Minai
Oleksandria 0 - 1 Dinamo Kiev
Rukh Vynnyky 1 - 1 Kryvbas KR
USA: MLS
Portland Timbers 2 - 2 Los Angeles
Charlotte 3 - 2 Toronto
D.C. United 2 - 3 Orlando City
Montréal 2 - 1 Cincinnati
New York RB 0 - 0 Chicago Fire
New York City 2 - 0 New England
Loudoun United 2 - 1 Memphis 901
Indy Eleven 2 - 4 Charleston Battery
Rhode Island 0 - 0 Pittsburgh Riverhounds
Venezuela: Primera División
Portuguesa 3 - 2 Estudiantes de Mérida
Angostura 2 - 1 Inter de Barinas
Wales: Feeder Leagues
Guilsfield 0 - 2 Holywell
Llanidloes Town 0 - 3 Flint Town United
Buckley Town 2 - 2 Gresford Athletic
Llandudno 2 - 3 Caersws
Mold Alexandra 0 - 3 Ruthin Town
Goytre United 2 - 2 Llantwit Major
Caerau (Ely) 3 - 1 Pontardawe Town
Cwmbran Celtic 6 - 0 Abergavenny Town
Abertillery Bluebirds 0 - 7 Ammanford
Llanelli Town 2 - 5 Briton Ferry
Cardiff MU 0 - 5 The New Saints
Newtown 5 - 0 Caernarfon Town
Haverfordwest County 3 - 1 Colwyn Bay
Barry Town United 2 - 1 Aberystwyth Town
Pontypridd United 0 - 3 Penybont
Zimbabwe: Premier Soccer League
Bikita Minerals 2 - 0 Bulawayo Chiefs
Ngezi Platinum 1 - 1 Highlanders
Chicken Inn 2 - 0 Green Fuel
Herentals 1 - 2 Manica Diamonds

Soccer Betting Options

Tag Cloud

Coaching Dribling Kicking Formations Soccer Tools Professional Exercises Videos

Click here to view all tags